Петак, 04 19th

Чланци

Обавјештење за бираче уписане на извод за гласање путем поште

Централна изборна комисија БиХ донијела је Закључак којим је, у циљу заштите бирачког права, одобрила изборним комисијама основних изборних јединица објаву списка бирача који су уписани за гласање „ПУТЕМ ПОШТЕ“.

Овим Изборна комисија општине Лопаре позива бираче са списка за гласање путем поште да на интернет страници Изборне комисије www.oik.opstinalopare.com изврше провјеру  података и у случају препознавања злоупотребе – исту одмах пријаве Изборној комисији или Центру за бирачки списак Лопаре.

Сви бирачи са подручја општине Лопаре  чији подаци се налазе на објављеном списку за гласање „ПУТЕМ ПОШТЕ“ моћи ће, на Дан избора – 07. октобра, своје бирачко право остварити на бирачком мјесту 054Б501ННН - Дом пензионера Лопаре - улаз 2.

Бирачки списак за гласање путем поште.

Ви сте овде: Почетна