Понедељак, 09 16th

Last updateПет, 13 Сеп 2024 8am

Општинска изборна комисија Лопаре обавјештава лица са правом гласа на подручју основне изборне јединице 054Б Лопаре, а везани су за своје домове због старости, болести или инвалидитета, да могу у складу чланом 19. Правилника о употреби и изради извода из централног бирачког списка („Службени гласник БиХ“ број: 31/24) поднијети захтјев Општинској изборној комисији Лопаре да за Локалне изборе који ће се одржати 06.10.2024. године гласају путем мобилног тима. Уз захтјев и изјаву у којој је изражена воља бирача да гласа путем мобилног тима потребно је приложити и медицинску документацију о болести или инвалидитету бирача као услову за његово кућно лијечење.

Захтјеве доставити најкасније до 02.09.2024. године.

ПРЕДСЈЕДНИК
Давор Вићић

Ви сте овде: Почетна Подзаконски акти Документи Обавјештење за лица која су везана за своје домове због старости, болести или инвалидитета